Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

Сихів

Середа, 10 листопада 2021, 15:56

Піскосуміш для вулиць Сихова обійдеться у майже півтора мільйона гривень з бюджету Львова

Сихів

Сихівська РА замовила піскосуміш за 1,3 мільйонів гривень у львівської фірми.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на придбання піску з домішками (піщано-соляної суміші), який переможець тендеру має доставити до 15 грудня 2019 року.

Аукціон стартував 12 жовтня, участь у ньому взяли ТОВ "Торгова група Укрресурс" та ТОВ "Зіо-Спорт", що запропонували доставити піскосуміш за 1 339 800 грн і 1 340 000 грн відповідно. Переможцем обрали ТОВ "Торгова група Укрресурс", а очікувана вартість послуг становила 1 570 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, до кінця цього року переможець тендеру має поставити Сихівській РА 1000 куб.м піскосуміші із вмістом солі не менше 20% для використання у зимовий період.

У документі також зазначено, що сіль та пісок, з яких буде виготовлятись піскосоляна суміш, повинні бути якісними та відповідати стандартам і нормам, що діють в Україні.

За даними аналітичної системи YouControl, підприємство "Торгова група Укрресурс" зареєстроване з 2012 року у Львові, кінцевим власником фірми, яка займається оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням й добування піску, гравію, є львів'янин Олег Маїк. 

Розмір статутного капіталу підприємства становить 305 000 грн.

Нагадаємо, у травні 2018 року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від використання піскосуміші. У влади міста вимагали: для посипання вулиць використовувати лише чисту сіль або знайти нешкідливі для взуття і лап тварин реагенти; на пішохідній частині використовувати лише механізоване прибирання; використовувати дрібні камінців, що вмерзають в сніг і створюють надійне зчеплення з підошвами взуття. 

У зв'язку з цим у Галицькому районі Львова застосовувавали нові реагенти, пішуфіт і кальцій хлорид.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.