Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

демонтаж

Вівторок, 26 жовтня 2021, 14:15

У центрі Львова з фасадів демонтовують незаконно встановлені кондиціонери

демонтаж

Вже 19 кондиціонерів демонтували з фасадів історичних будинків у центрі Львова. 

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У центральній частині Львова з фасадів історичних будинків демонтували 19 незаконно встановлених кондиціонерів, з них 16 кондиціонерів власники зняли добровільно, а три пристрої комунальники демонтували примусово, за розпорядженнями районних адміністрацій.

"Особисто мене тішить, що власники добровільно демонтували 16 кондиціонерів у Галицькому районі − це хороший показник і хороший знак, адже люди усвідомили ціну історичних будинків. Втім, примусово, за розпорядженнями районних адміністрацій, ще три пристрої охолодження зняли комунальники.

На сьогодні на вул. Дж. Дудаєва, в четвертому будинку, незаконно "вліпили" пристрої для кондиціонування. Управління охорони історичного середовища видало припис про демонтаж. Згідно із законом України "Про охорону культурної спадщини", власники мають зняти кондиціонери, адже будинок має охоронний номер 4399-Лв і є спільною історичною спадщиною" − повідомила керуюча справами виконкому Львівської міськради Наталія Алєксєєва.

За словами Наталії Алєксєєвої, кондиціонери за жодних умов не можуть бути на фасадах історичних будівель. У таких місцях власники повинні знайти інший спосіб охолодження або встановити пристрої на балконі, в технічних приміщеннях тощо без пошкодження фасаду.

Нагадаємо, торік мешканці Львова пропонували заборонити самовільну модифікацію фасадів перших поверхів історичних будівель.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.