Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

Львів

Середа, 10 листопада 2021, 14:32

Комунальне радіо профінансували на майже 400 тисяч з бюджету Львова

Львів

ЛКП "Львівське радіо" отримало на свою діяльність 390 тисяч гривень з бюджету міста.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №507 від 28 жовтня 2021 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 390 тис грн як внески до статутного капіталу ЛКП "Львівське радіо".

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування департаменту розвитку за рахунок коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади в сумі 390 000 грн. Перерахувати кошти як внески до статутного капіталу ЛКП "Львівське радіо" – йдеться у документі.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на першого заступника міського голови – заступника міського голови з економічного розвитку Андрія Москаленка.

Нагадаємо, у березні 2018 року львівські депутати створили ЛКП "Львівське радіо" та виділили йому 2 млн грн. А у листопаді 2019 року депутати збільшили статутний капітал підприємства на 10 300 000 грн, відтак він складає 12 400 000 грн.

Основними напрямами діяльності "Львівського радіо" є: створення та організація роботи Львівського молодіжного медіа-центру, створення та організація роботи Львівського медіа-хабу, розробка концепції та організація роботи Музею Львівського радіо.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.