Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

бруківка

П'ятниця, 5 листопада 2021, 16:31

На вулиці Личаківській у Льовові викладуть мозаїку з вулиці Просвіти

бруківка

Мозаїкою з вул. Просвіти викладуть дорожнє покриття на вул. Личаківській.

Сьогодні, 5 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про передачу мозаїки, отриманої при капітальному ремонті вул. Просвіти у Львові.

Мозаїку, який демонтують з вулиці Просвіти та відвозять на збергання на територію очисних споруд ЛМКП "Львівводоканал" на вул. Пластовій, 13, мають передати в користування Личаківській районній адміністрації.

Йдеться про 120 кв.м мозаїки, яку Личаківська РА планує використати для ремонту дорожнього покриття на вул. Личаківській, 152.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року демонтовану мозаїку з вулиць Галицького району передали на зберігання ЛКП "Львівводоканал", а мозаїкою з вул. Просвіти вирішили викласти дорожнє покриття на вул. К. Левицького.

Ще у жовтні 2019 року у місті зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити демонтаж бруківки. За словами автора, громада міста Львова обурена неодноразовими випадками демонтажу та вивезення історичної бруківки.

Зокрема, у березні 2019 року активіст знайшов львівську бруківку на смітнику, яку викинули на мулових полях ЛКП "Львівводоканал". 
Натомість грудні 2017 року у міськраді заявили, що у Львові обліковують всю демонтовану з доріг бруківку.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.