Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

сміттєзвалище

Понеділок, 22 листопада 2021, 13:50

Буськ витратить майже 600 тисяч на утримання сміттєзвалища

сміттєзвалище

Буське міське комунальне підприємство замовить послуги з утримання сміттєзвалища за 579 тис. грн у компанії з Кам'янка-Бузької.

Буське міське комунальне підприємство провело закупівлю у системі ProZorro на послуги з утримання полігону твердих побутових відходів у Буську.

За результатами переговорної процедури, договір планують укласти з ПП "Базис", яке має надати послуги гусеничного навантажувача за 579 200 грн. Наразі триває підготовка угоди.

Зазначимо, закупівлю двічі відміняли через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.

Як йдеться у закупівлі, переможець має надати 800 маш./год. послуг навантажувача гусеничного (бульдозера на гусеничному ходу) з оператором для виконання робіт з переміщення, складування та трамбування твердих побутових відходів строком до 31 грудня 2021 року.

За даними аналітичної системи YouControl, ПП "Базис" зареєстровано у 2001 році у м. Кам'янка-Бузька, основний вид діяльності − будівництво житлових і нежитлових будівель. Керівник − Любов Мелешко, а засновник − Іван Луківський.

Нагадаємо, Львівська міськрада виділила 206 тисяч гривень для Буська, що приймає сміття зі Львова. 

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.