Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вивезення сміття

П'ятниця, 5 листопада 2021, 15:39

Буськ отримає 200 тисяч за майже 600 тонн прийнятого львівського сміття

вивезення сміття

Львівська міськрада виділила 206 тисяч гривень для Буська, що приймає сміття зі Львова.

Сьогодні, 5 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про надання субвенції місцевому бюджету.

Зокрема, з бюджету Львова виділять 206 654 грн за прийом твердих побутових відходів зі Львова, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Львівською міською радою та міською радою Буська.

Ці кошти місто отримає як субвенцію на соціально-економічний розвиток.

Як пояснила директорка департаменту з питань поводження з відходами міськради Оксана Кошак, у серпні міськрада Буська прийняла зі Львова 594 тонни сміття.

Нагадаємо, у травні цього року Львів виділив Буську 1,3 млн грн, у грудні 2020 року Стрий і Буськ отримали 1,7 млн грн за львівське сміття, у вересні – 1,2 млн грн, у жовтні – 1,3 млн грн, у листопаді – 1,1 млн грн, а на початку вересня 2019 року мерія Львова також виділила 1,4 млн грн місту Старокостянтинів у Хмельницькій області.

Зазначимо, з 1 липня 2019 року повноваження з вивозу твердих побутових відходів повернулись від Львівської ОДА до міської ради Львова. Також у Львові планують розробити сайт про стан вивезення сміття зі Львова.

Додамо, у травні 2020 року правоохоронці влаштували обшуки у Львівській міськраді та компаніях-перевізниках, яких запідозрили у завищенні витрат на вивезення сміття зі Львова. Тоді ж львівські депутати ініціювали створення слідчої комісії, яка розслідуватиме розкрадання коштів з бюджету Львова, виділених на вивезення сміття з міста. 

Наприкінці липня минулого року три вантажівки із львівським сміттям затримали на Житомирщині, а на початку серпня того ж року львівське сміття виявили на Вінничині.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.