Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вивезення сміття

П'ятниця, 11 грудня 2020, 15:56

Буськ і Стрий отримають майже два мільйони гривень за сміття зі Львова

вивезення сміття

Львівська міськрада виділила 1,7 млн грн двом містам Львівщини, які приймають сміття зі Львова.

Сьогодні, 11 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про надання субвенції місцевим бюджетам.

Зокрема, з бюджету Львова виділять 1 172 330 грн за прийом твердих побутових відходів зі Львова, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Львівською міською радою та міською радою Буська і Стрия.

Відтак, Стрийська міськрада отримає 596 295 грн, а Буська – 576 035 грн.

Ці кошти міста отримають як субвенцію на соціально-економічний розвиток території.

Нагадаємо, у серпні Стрий і Буськ отримали 1,1 млн грн за львівське сміття, у вересні – 1,2 млн грн, у жовтні – 1,3 млн грн, у листопаді – 1,1 млн грн, а на початку вересня 2019 року мерія Львова також виділила 1,4 млн грн місту Старокостянтинів у Хмельницькій області.

Зазначимо, з 1 липня 2019 року повноваження з вивозу твердих побутових відходів повернулись від Львівської ОДА до міської ради Львова. Також у Львові планують розробити сайт про стан вивезення сміття зі Львова.

Додамо, у травні цього року правоохоронці влаштували обшуки у Львівській міськраді та компаніях-перевізниках, яких запідозрили у завищенні витрат на вивезення сміття зі Львова. Тоді ж львівські депутати ініціювали створення слідчої комісії, яка розслідуватиме розкрадання коштів з бюджету Львова, виділених на вивезення сміття з міста. 

Наприкінці липня три вантажівки із львівським сміттям затримали на Житомирщині, а на початку серпня львівське сміття виявили на Вінничині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.