Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівське сміття

П'ятниця, 6 листопада 2020, 14:49

Буськ і Стрий отримають більше мільйона гривень за сміття зі Львова

львівське сміття

Львівська міськрада виділила 1,1 млн грн двом містам Львівщини, які приймають сміття зі Львова.

Сьогодні, 6 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про надання субвенції місцевим бюджетам.

Зокрема, з бюджету Львова виділять 1 145 450 грн за прийом твердих побутових відходів зі Львова, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Львівською міською радою та міською радою Буська і Стрия.

Відтак, Стрийська міськрада отримає 569 790 грн, а Буська – 575 660 грн.

Ці кошти міста отримають як субвенцію на соціально-економічний розвиток території.

Нагадаємо, у серпні Стрий і Буськ отримали 1,1 млн грн за львівське сміття, у вересні – 1,2 млн грн, у жовтні –  1,3 млн грн, а на початку вересня 2019 року мерія Львова також виділила 1,4 млн грн місту Старокостянтинів у Хмельницькій області.

Зазначимо, з 1 липня 2019 року повноваження з вивозу твердих побутових відходів повернулись від Львівської ОДА до міської ради Львова. Також у Львові планують розробити сайт про стан вивезення сміття зі Львова.

Додамо, у травні цього року правоохоронці влаштували обшуки у Львівській міськраді та компаніях-перевізниках, яких запідозрили у завищенні витрат на вивезення сміття зі Львова. Тоді ж львівські депутати ініціювали створення слідчої комісії, яка розслідуватиме розкрадання коштів з бюджету Львова, виділених на вивезення сміття з міста. 

Наприкінці липня три вантажівки із львівським сміттям затримали на Житомирщині, а на початку серпня львівське сміття виявили на Вінничині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.