Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

Львівщина

Четвер, 25 листопада 2021, 17:16

Польські інвестори збудують на Львівщині термінал нафтопродуктів

Львівщина

Компанія "Унімот Україна" планує збудувати у області термінал нафтопродуктів на 40 нових робочих місць.

Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

Компанія "Унімот Україна", що є дочірньою організацією польської мультиенергетичної компанії Unimot S.A., планує збудувати у Львівській області нафтобазовий комплекс – термінал нафтопродуктів.

"Він повинен забезпечити прийом цистерн з паливом по вузькій залізничній колії, аби далі зливати, зберігати і відвантажувати нафтопродукти українським споживачам автомобільним та залізничним транспортом.
Спільно з представниками компанії ми обговорили дорожню карту майбутнього проєкту" – написав Максим Козицький.

Компанія Unimot S.A є однією з найбільших незалежних постачальників палива, скрапленого та природного газів, а також електроенергії на польському ринку. На ринку нафтопродуктів фірма працює з 1992 року, є членом міжнародної асоціації AVIA International та розвиває мережу АЗС під брендом Avia на території Польщі і України.

Для будівництва нафтобазового комплексу компанія наразі розглядає дві ділянки, а інвестиції першої черги в об’єкт мають скласти 12 млн євро. Проєкт дозволить створити 40 нових робочих місць.

"Другу чергу нафтового терміналу реалізують за умови змін до законодавства, які сьогодні вже розглядає Верховна Рада України. Тоді представники "Унімот Україна" планують інвестувати ще 10 млн євро інвестицій та створити ще 20 робочих місць" – додав Максим Козицький. 

 Додамо, "Карпатські мінеральні води" планують збудувати новий завод на Золочівщині та інвестувати у нього 20 мільйонів євро. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.