Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

конференція

Субота, 27 листопада 2021, 09:00

48 осіб з інвалідністю завершили курс навчання з підприємництва в сфері сільського туризму

конференція

У Львові реалізували дворічний проєкт, за час якого 48 осіб з інвалідністю пройшли навчання з підприємництва у сфері сільського туризму.

Вчора, 26 листопада, у Львові провели заключну конференцію проєкту "Сільський туризм як засіб реалізації підприємницьких ініціатив молоді з інвалідністю", який реалізувало Товариство "Зелений хрест".

Проєкт тривав два роки та виконувався в рамках програми Erasmus + спільно з партнерами з Німеччини, Грузії та Молдови.

Заступник голови Товариства "Зелений хрест", професор Ярослав Геник наголосив на важливості проєкту, адже він був сфокусований на навчанні молоді з інвалідністю.   

"Товариство "Зелений хрест" вже протягом 25 років працює в таких програмах і має значний досвід. Сьогодні ми робимо фінальну конференцію разом з міжнародними партнерами з Німеччини, Грузії, Молдови, представники яких поділяться досвідом і розкажуть про практичні навики по реалізації проєктів для молоді з інвалідністю" − наголосив Ярослав Геник.

Проєкт був спрямований на те, щоб особи з інвалідністю могли максимально реалізувати себе, а Львівщина стала першим регіоном, в якому реалізовують ідею розвитку сільського туризму на базі приватних садиб, в яких мешкають особи з інвалідністю.

Тренерка проєкту Наталія Гнатюк вбачає цінність проєкту в тому, що він дозволив створити високоякісний конкурентоспроможний продукт на ринку туристичних послуг. 

"Ми працювали для того, щоб в село прийшло підприємництво у сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю. Тому що сьогодні і молодь, і люди з інвалідністю, і сільські громади живуть в різних іпостасях. Молодь живе у своєму світі, більш віртуальному, село живе у своєму світі, в тяжкій праці, дуже жорсткому виживанні, туризм живе у своєму світі, люди з інвалідністю живуть в закритому світі. Завдяки проєкту ми намагалися оці чотири світи скласти в один дорогий, високоякісний конкурентоспроможний продукт" − розповіла Наталія Гнатюк.

Впродовж двох років в кожній з країн-учасниць проєкту були проведені  шестиденні тренінги з підприємництва у сфері сільського туризму для молоді з інвалідністю, загалом для 78 учасників.

Також 96 молодих людей та молодіжних працівників, з них 48 осіб з інвалідністю, пройшли навчання з практичних та правових аспектів підприємництва у сфері сільського туризму.

Нагадаємо, до Дня туризму у Львові презентували відео про сільський туризм для осіб з інвалідністю. У липні у Львові Товариство "Зелений хрест" навчало осіб з інвалідністю з-поміж мешканців Луганської області підприємництва у сфері сільського туризму.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.