Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ялинка у Львові

Вівторок, 14 грудня 2021, 14:56

На Львівщині створять рейдові групи для виявлення незаконної торгівлі ялинками

ялинка у Львові

Рейдові групи патрулюватимуть в лісах та в місцях продажу хвойних дерев.

Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №1197/0/5-21 від 3 грудня 2021 року.

Для запобігання незаконному вирубуванню хвойних та впорядкування централізованого продажу новорічних ялинок Максим Козицький розпорядився визначили місця у Львівській області для продажу новорічних ялинок, а також створити рейдові групи, які патрулюватимуть в лісах та в місцях продажу хвойних дерев.

"Рекомендувати Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, ОКС ЛГП "Галсільліс", військовим лісгоспам, Яворівському національному природньому парку, природному заповіднику "Розточчя", Страдчівському навчально-виробничому лісокомбінату державного ВНЗ "Національний лісотехнічний університет України", іншим постійним лісокористувачам, районним державним адміністраціям до 20 грудня 2021 року утворити торгівельні пункти у спеціально визначених місцях біля садиб лісництв, розсадників, уздовж автошляхів області, на ринках сіл, селищ та міст для реалізації новорічних ялинок" – йдеться у розпорядженні. 

Заготівлю ялинок у області мають здійснювати на спеціально вирощених для цього плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці при проведенні оздоровлення лісів.

Ялинки, які виставлять на продаж, обов’язково мають промаркувати пластиковими бірками або самоклеючими стрічками із штрих-кодом.

Також для попередження проведення самовільних рубок створюються  рейдові групи у складі держінспекторів з охорони навколишнього природного середовища, працівників лісгоспів та поліції, які мають патрулювати у лісах, проводити перевірки авто, які перевозять ялинки.

Зазначимо, у 2019 році на Львівщині розробили мобільний додаток для перевірки легальності походження новорічних ялинок.

Також у Львові затвердили місця з продажу ялинок.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.