Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

банк "Львів"

google.com

П'ятниця, 28 січня 2022, 14:45

Міжнародна фінустанова Nefco стала акціонером банку Львів

банк "Львів"

Міжнародна фінансова корпорація Nefco стала акціонером банку "Львів" з часткою 13,94%, при цьому статутний капітал збільшився на 270 млн грн.

Про це повідомила пресслужба банку "Львів".

Північна Екологічна Фінансова Корпорація (Nordic Environment Finance Corporation, Nefco) стала акціонером банку "Львів" з часткою 13,94% у статутному капіталі, при цьому статутний капітал збільшився на 270 мільйонів гривень.

Зазначимо, банк "Львів" є банком зі 100% іноземним капіталом. Найбільшими акціонерами банку є Швейцарський інвестиційний фонд responsAbility (48,56%) та приватний інвестор з Ісландії Маргеір Петурсон (37,47%).

"Стратегія розвитку Банку Львів, наша попередня співпраця, а також залучення та участь інших професійних імпакт-інвесторів спонукали нас інвестувати у цей банк. Nefco і банк поділяють одну мету − прискорити "зелену" трансформацію економіки. Вважаємо, що наша участь допоможе банку досягти своїх цілей у розвитку надійних банківських послуг. Банк Львів близький до своїх клієнтів, забезпечує гарне обслуговування та прагне просувати практику сталого бізнесу та позитивно впливати на економіку. Стійкий потенціал зростання банку мотивує нас, і ми з нетерпінням чекаємо на продовження співпраці з командою банку" − повідомив віцепрезидент Nefco по роботі з малим і середнім бізнесом у країнах Північної Європи Тор Торштайнссон.

Додамо, Північний зелений банк (Nefco) є міжнародною фінансовою установою, яка фінансує первинне розширення північноєвропейських зелених рішень на світових ринках. Nefco заснували у 1990 році п’ять північних країн. Наразі установа профінансувала та реалізувала понад 1 500 проєктів у сфері енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, чистої води та засобів санітарії, управління відходами тощо.

Нагадаємо, у січні 2019 року компанія Responability Participations AG придбала 51% акцій банку "Львів".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.