Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

П'ятниця, 11 лютого 2022, 16:41

На Львівщині минулоріч на 17,9% зросло виробництво одягу та взуття

промисловість Львівщини

Минулого року, порівняно з 2020 роком, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 5%.  

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів обсяги виробництва зросли на 6,8%, переробної промисловості – на 5,2%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 0,5%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 17,9%), машинобудування (на 13,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 7,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 2,6%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах
металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 7,4%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 4,5%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,9%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,5%).

Нагадаємо, у січні-листопаді минулого року, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6%.  

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.