Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівський аграрний університет

wikipedia.org

Понеділок, 7 лютого 2022, 12:09

Львівський аграрний університет оштрафують на мільйон гривень за забруднення довкілля

Львівський аграрний університет

Аграрний університет має сплатити штраф в 1 386 199 гривень за скид зазрубнених зворотіх вод у притоку річки Яричівка.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Екологи під час перевірки Львівського національного аграрного університету у Дублянах виявили, що ВНЗ самовільно забруднював поверхневі води викидами, що перевищили норми дозволу на  допустимий скид та забруднення поверхневих вод.

Загальна сума збитків, яку має сплатити аграрний університет, становить 1 386 199 грн.

«За наднормативний скид забруднюючих речовин із зворотними водами у внутрішньогосподарський канал К-4-03  притоку річки Яричівка (канал Яричівський) інспекцією нараховано збитки на 1 386 199 грн, які пред’явлено претензіями на добровільну сплату»,  повідомила інспекція.

Нагадаємо, в листопаді 2021 року університет мав сплатити за незаконний забір підземних вод  із водогону Стронятин-Ситихів.

Раніше Аграрний університет домігся у суді скасування рішення про арешт майна через несплату ним штрафу за скидання стічних вод та забруднення довкілля. Зокрема, у 2017 році Держекоінспекція зафіксувала, що виш скидав забруднювальні речовини з перевищенням нормативу гранично-допустимих норм із очисних споруд, які розташовані території Дублянської міськради. За виявлені порушення ЛНАУ нарахували збитки та висунули три претензії на 110 054,43 грн. Оскільки ВНЗ добровільно збитків не відшкодував, Держекоінспекція звернулася з позовом до суду.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.