Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Перше територіальне медичне об'єднання Львова

Понеділок, 7 лютого 2022, 17:12

Нове психіатричне відділення на Миколайчука чекає на Садового та Березюка

Перше територіальне медичне об'єднання Львова

У Першому територіальному медичному об'єднанні Львова функціонує психіатричне відділення.

Про це повідомила пресслужба Першого територіально медичного об'єднання Львова.

У Першому територіальному медичному об'єднанні Львова уже кілька місяців функціонує психіатричне відділення. Це психіатричне відділення є одним з перших в Україні при звичайних лікарнях.

У відділенні надають допомогу людям з тривожними розладами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, депресіями, розладами харчової поведінки, розладами шизофренічного спектра та психічними розладами, що виникають внаслідок цереброваскулярної патології, черепно-мозкових травм та перенесеного Covid-19.

Відділення має 13 двомісних палат із душовими та санвузлами у кожній, одна палата пристосована для людей з інвалідністю. Відділення відкрили у співпраці з кафедрою психіатрії і психотерапії ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Оскільки психіатричне відділення функціонує на базі багатопрофільної лікарні, то пацієнти мають змогу отримувати консультації суміжних фахівців, зокрема невропатологів, нейрохірургів, терапевтів, нейрофізіологів.

Нагадаємо, 26 листопада 2021 року у Львові зареєстрували комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги".

Перше територіальне медичне об'єднання Львова має три відокремлені підрозділи: лікарня святого Пантелеймона, лікарня святого Луки та лікарня святого Миколая.

Додамо, керівником першого ТМО "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" конкурсна комісія обрала Олега Самчука.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.