Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вантажівки

Четвер, 10 лютого 2022, 16:50

Козицькому дозволили встановлювати вагові параметри для вантажівок

вантажівки

Уряд скасував заборону на проїзд місцевими дорогами для великовагового транспорту та дозволив ОДА встановлювати вагові параметри.

Про це повідомляє видання Rail.insider.

Вчора, 9 лютого, на своєму засіданні, Кабінет міністрів скасував заборону руху на дорогах місцевого значення для великовагового транспорту.

Зазначимо, раніше рух транспорту з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автошляхами місцевого значення був заборонений.

Крім цього, уряд також дозволив облдержадміністраціям встановлювати для вантажівок припустимі параметри фактичної маси та навантаження на вісь у межах дозволеного навантаження на дорожнє покриття.

Натомість ставки плати за проїзд автошляхами загального користування для великовагового транспорту, який перевищує норму, зросли вдвічі.

"Пположення про габаритно-вагові параметри великовагового транспорту, що здійснює перевезення вантажів автомобільними дорогами загального користування, відповідають нормам ЄС" – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, з 1 жовтня 2021 року почали діяти автоматичні штрафи за перевантаження автотранспорту.

Нагадаємо, у лютому 2020 року Львівська ОДА заявляла, що через недостатню кількість працівників управління Укртрансбезпеки у Львівській області не можна повністю забезпечити постійний габаритно-ваговий контроль на території області.

А у лютому 2021 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні закон щодо впровадження автоматичного габаритно-вагового контролю на дорогах України.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.