Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

храми Львова

Вівторок, 22 лютого 2022, 12:25

Львівські храми перетворять на офіційні укриття для населення

храми Львова

Рада єпископів Львова надасть приміщення храмів міста під укриття для населення.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Рада єпископів Львова прийняла рішення у випадку посилення російської агресії, надати свої підвальні приміщення під укриття та приймати у храмах Львова внутрішньо переміщених людей.

На зустрічі представників усіх церков міста було напрацьовано перелік храмів, які мають великі приміщення та готові їх надати під укриття.

"Зараз маємо напрацьований перелік церков, приміщення яких, у разі надзвичайної ситуації, можуть стати об'єктами укриття або слугувати для розміщення евакуйованих осіб" – зазначив керівник департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойко.

Нагадаємо, у грудні 2021 року у Львові створили інтерактивну карту укриттів, тоді ж у місті обстежили 6 486 підвальних приміщень, із них 5 902 визнали як найпростіші укриття для населення.

Додамо, з 1 січня 2022 року в Україні набув чинності закон про основи національного спротиву, складовою якого є територіальна оборона, рух опору та підготовка українців до національного спротиву. З бюджету Львівщини виділили 5 млн грн для потреб Сил територіальної оборони Львівщини.

На території області розташовуватимуться сім батальйонів тероборони, а у випадку воєнного стану у Львові створять восьмий піддрозділ.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.