Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

не прибирати знаків на Львівщині

Неділя, 27 лютого 2022, 09:59

Громадян просять не прибирати дорожних знаків на Львівщині

не прибирати знаків на Львівщині

Жителів Львівщини просять утриматися від демонтажу дорожних вказівок на території області.

Про це повідомили Львівська ОДА та територіальні громади Львівщини.

"Ми орієнтуємося на позицію Генерального штабу. Йдеться про те, що українським військовим допоможе, якщо будуть прибрані знаки з назвою населеного пункту на в’їзді і виїзді тільки у тих областях, де вже відбувається рух окупаційних військ або до яких наближається військова техніка ворога. Всі інші дорожні знаки потрібні", - затвердили в Львівській ОДА.

Мережею поширювали інформацію з закликом до українців зафарбовувати  назви населених пунктів на дорожніх знаках по крайні, щоб дезорієнтувати ворожі війська. Львівська облдержадміністрація спростувала цю інформацію та повідомила, що демонтаж знаків проводиться на в'їзді та виїзді населених пунктів, до яких наближаються війська ворога.

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Мешканців області просять максимально долучатися до волонтерської діяльності та до територіальної оборони.

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

 

 

 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.