Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

геолокація

Apple fix

Неділя, 27 лютого 2022, 12:31

Держспецзв'язок спростував фейк про відстежування за геолокацією

геолокація

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України спростувала інформацію про відстежування українців за геолокацією у телефоні.

Про це йдеться у повідомленні Служби Держспецзв'язку на Telegram-каналі.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України спростувала інформацію про відстежування українців за геолокацією у телефоні, яку активно поширювали у всіх месенджерах та соцмережах впродовж дня. Увімкнена геолокація на телефоні не допомагає ворогу проводити наведення на цілі.

"Не робіть "комплімент" ворогу: якби у росіян були технології відстежування вашої локації два попередні дні, навіщо їм би було потрібним ставити мітки? Смартфони на Android чи iOS не відправляють локацію. У чатах часто "лякають", що будуть коригувати ворожі удари завдяки геолокації. Однак адреси укриттів та бомбосховищ і так у відкритому доступі", – повідомляє Держспецзв’язок.

Але офіційні державні органи закликають не поширювати у публічний доступ фото та відео із тегами геолокації.

"Випадково кудись відправити повідомлення зі своєю локацією можна, наприклад, через вайбер чи телеграм. Не діліться в публічних чатах інформацією, як і куди легко проїхати. Тільки в особистих повідомленнях із друзями, але краще – в телефонній розмові", – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, вчора був поширений фейк про те, що 3 гелікоптери окупаційного десанту у Бродах висадили 45 чоловік.

24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України.Станом на сьогодні втрати особового складу РФ орієнтовно складають 4300 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.