Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

Четвер, 17 березня 2022, 12:00

У Львові курсують безплатні автобуси для біженців

львівські маршрутки

Вимушено переміщені українці можуть безплатно доїхати до потрібних локацій у Львові та в області.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Вимушено переміщені українці, які прибувають до Львова, можуть скористатися безплатним автотранспортом, який курсує з Залізничного вокзалу та зі станції "Підзамче" до важливих локацій, зокрема, до міжнародних пунктів пропуску, до координаційних центрів, до місць поселення у межах МТГ та області.

Зважаючи на комендантську годину у Львові, з 22.00 до 07.00 год з Залізничного вокзалу до координаційних центрів курсують автобуси. Крім того, цілодобово працює автотранспорт, який сполучає координаційний центр на "Арені Львів" з локаціями для поселення у межах області. Автобуси не мають чіткого графіка руху, а відправляються відповідно до наповнення.

З головного залізничного вокзалу до міжнародних пунктів пропуску (Рава-Руська, Краківець, Грушів) автобуси курсують щоденно з 7:00 – 18:00 год. Місце відправлення: пл. Двірцева, парковка зліва.

З залізничної станції "Підзамче", що на вул. Огірковій, до міжнародних пунктів пропуску автобуси курсують щодня з 7:00 год до 16:00 год.

Також щоночі під час комендантської години, з 22:00 год до 07:00 год, автобуси курсують з залізничного вокзалу до 7 координаційних центрів:

- Залізнична адміністрація – вул. Виговського, 34;

- Личаківська адміністрація – вул. Костя Левицького, 67;

- Шевченківська адміністрація – вул. Липинського, 11;

- Галицька адміністрація – вул. Ференца Ліста, 1;

- Сихівська адміністрація – просп. Червоної Калини, 66;

- Франківська адміністрація – вул. Генерала Чупринки, 85;

- "Арена Львів" - вул. Стрийська, 199.

Окрім координаційних центрів, автобуси також курсують у визначені локації для поселення людей у межах Львівської МТГ та області загалом. Місце відправлення - зупинка громадського транспорту на пл. Двірцевій.

Крім того, діє цілодобове автобусне сполучення між координаційним центром на "Арені Львів" та локаціями для поселення людей у межах області.

Загалом щодня для перевезення вимушено переміщених українців місто скеровує близько 50 автобусів різної пасажиромісткості.

Нагадаємо, у Львівській області мешкає 158 тисяч переселенців з інших областей України.

Новина створена в рамках проєкту "Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа", який реалізується ГО "Атом" у партнерстві з ІА "Варіанти" за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС "Прямуємо разом". Зміст новини не обов'язково зображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram