Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Шевченківський гай

Понеділок, 21 березня 2022, 14:43

Шевченківський гай викине майже вісім тисяч гривень на туалетний папір

Шевченківський гай

Музей народної архітектури та побуту ім.К.Шептицького замовив у львівського підприємця туалетний папір за 7,6 тисячі гривень.

Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького провів тендер у системі ProZorro на придбання туалетного паперу, який переможець тендеру має доставити до 24 березня 2022 року.

Аукціон стартував сьогодні, 21 березня, участь у ньому взяв лише підприємець Андрій Лишак, якого й оголосили переможцем. Очікувана вартість послуг становила 7 693,20 грн. Тендер оголосили вже після введення воєнного стану в Україні.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має надати Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького 432 рулонів туалетного паперу.

За даними аналітичної системи YouControl, львів'янин Андрій Лишак зареєстрований як фізична особа-підприємець з 2006 року у Львові, займається роздрібною торгівлею, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет. Йому також належить львівська фірма "Лавиця" (гуртова торгівля побутовими електротоварами та електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення).

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.