Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

кафе у Львові

Понеділок, 28 березня 2022, 13:55

На Львівщині відновили роботу майже 70% кафе та ресторанів

кафе у Львові

У Львові та області попри воєнний стан 69% кафе та ресторанів відновили свою роботу.

Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України на своїй сторінці у Фейсбуці.

За даними дослідження, проведеного компанією з автоматизації закладів Poster, станом на 19 березня частка відкритих закладів харчування зросла з 14% у перші дні війни до 38%.

"Наприкінці лютого у країні працювало лише 14% закладів у порівнянні з довоєнним показником 20 лютого. З початку березня тенденція змінюється: ресторатори потрохи повертаються до роботи навіть попри воєнний стан" – повідомили у компанії Poster.

Станом на 19 березня в Україні працює 38% кафе та ресторанів, найбільшу кількість відкритих закладів зафіксували у регіонах у Закарпатській області – 84%, у Чернівецькій – 77%, у Тернопільській – 73%, у Хмельницькій – 75%, в Івано-Франківській – 72%, у Львівській – 69%.

Натомість у Київській області відкрито тільки 16% закладів, у Києві – 18%, у Чернігівській області – працює лише 1%, у Луганській — жодного.

Зазначимо, результати дослідження ґрунтуються на даних понад 9000 закладів-клієнтів компанії в Україні.

Додамо, станом на 24 березня у Львові працюють 75% підприємств, закладів харчування та магазинів. Львів, як раніше заявляв міський голова Львова Андрій Садовий, за два тижні війни прийняв майже 200 тисяч переселенців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.