Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Четвер, 5 травня 2022, 13:09

Козицький преміював своїх чиновників-вітрогонів ще на 680 тисяч

Максим Козицький

На премії чиновникам Львівської ОВА та її структурних підрозділів у 2022 році додатково виділили ще 680 тисяч гривень.

Про це йдеться у розпорядженнях голови Львівської ОВА Максима Козицького №41/0/5-22ВА та №42/0/5-22ВА від 3 травня 2022 року.

Максим Козицький розпорядився виділити на програму покращення якості надання публічних послуг 682 400 грн, забравши ці кошти з програми "Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми соціально-економічного розвитку регіонів".

"Затвердити розподіл коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2022 рік для департаменту фінансів обласної військової адміністрації за "Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів" на виконання Програми покращення якості надання публічних послуг органами виконавчої влади на 2022 рік у сумі 147 400 гривень.

Затвердити розподіл коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2022 рік для департаменту фінансів обласної військової адміністрації за "Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів" на виконання Програми покращення якості надання публічних послуг органами виконавчої влади на 2022 рік у сумі 535 000 гривень" – йдеться у розпорядженнях.

Козицький доручив відділу фінансового забезпечення апарату Львівської ОВА та структурним підрозділам адміністрації внести відповідні зміни до кошторисних призначень на 2022 рік.

Зазначимо, депутати Львівської облради затвердили програму покращення якості надання публічних послуг органами виконавчої влади на 2022 рік ще наприкінці грудня 2021 року.

На фінансування програми передбачили 60 млн грн, які спрямовані на підтримку діяльності апарату облдержадміністрації та її структурних підрозділів: преміювання чиновників (47 млн грн) та придбання техніки й проведення капітального ремонту адмінприміщень (13 млн грн).

Тоді наголошувалося, що "додаткове фінансування працівників Львівської ОДА має підвищити ефективність їхньої роботи та залучити висококваліфікованих працівників".

28 квітня цього року Козицький виділив на цю програму додатково ще 3,6 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.