Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

швидка допомога

П'ятниця, 13 травня 2022, 13:56

До лікарень Львова госпіталізували понад три тисячі переселенців

швидка допомога

Загалом з початку широкомасштабної війни понад 50 тисяч переселених українців отримали медичну допомогу у Львові, 3163 з них поклали до лікарень.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Станом на сьогодні понад 50 тисяч українців, які вимушено переїхали до Львова через війну, отримали медичну допомогу та консультації у львівських медичних закладах.

"Ми багато працюємо у наданні медичної допомоги вимушено переміщеним людям. Це і невідкладна допомога, і профілактика, і планова вакцинація дітей. Це допомога дітям, жінкам і породіллям, допомога всім, хто її потребує" – наголосила керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Леся Кобецька.

За її словами, за час війни 3163 вимушено переміщених українців госпіталізували до лікарень Львова з різними травмами і пораненнями (зараз на лікуванні перебуває 419 людей, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулись 33182 українці, з них 4143 – діти, 1352 – вагітні жінки.

Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 14988 людям, з них 115 – за останню добу.

Нагадаємо, всього на території Львівщини, станом на 11 травня, налічується 341 тисяча переселенців. Загалом на їх підтримку у Львівській області передбачили 78 мільйонів гривень. ГО та установам Львівщини виплачуватимуть 30 гривень за розміщення переселенців впродовж одного дня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.