Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юлія Тимошенко

Субота, 4 червня 2022, 14:27

Тимошенко запропонувала Україні відмовитися від підтримки стратегії декарбонізації

Юлія Тимошенко

Лідерка ВО Батьківщина Юлія Тимошено запропонувала відмовитися Україні від підтримки стратегії декарбонізації на користь підтримки розвитку вітчизняної вугільної галузі.

"Нам потрібно почати дискусію про відкладання декарбонізації через відмову від російських енергоносіїв і перехід до нового розвитку вугільної галузі… Нам не потрібно поспішати відмовлятись від карбонізації разом з європейцями", – заявила Тимошенко вчора, 3 травня, на пресконференції у Львові. 

Нардепка переконана, що відмова від стратегії декарбонізації дозволить Україні укласти нову стратегію розвитку вугільної галузі України.

"Перед тим треба провести інвентаризацію всіх шахт, де збиткові – закрити, які можуть працювати – вкласти у розвиток, а далі провести інвентаризацію розвіданих родовищ, які потрібно розпочати освоювати", – пояснила вона. 

Тимошенко вважає, що Україна має також розвивати видобуток власного газу. 

"Те саме і з газом. Майже трильйон кубометрів розвіданих родовищ є в Україні. Це на 25 років забезпечить потреби України", – сказала вона. 

Тимошенко вважає, що також потрібно будувати мобільні термінали скрапленого газу у морських портах України. 

"Установка LNG-терміналів в портах. У нас достатньо таких можливостей в портах, щоб встановити мобільні термінали. Брати газ можемо в декількох точках, це зараз вивчається", – додала вона.  

Нагадаємо, що ВО Батьківщина допоможе переселенцям стати учасниками програм допомоги.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.