Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Трускавець

Понеділок, 6 червня 2022, 10:59

Для будівницва сільзаводу поблизу Трускавця виділять нові лісові ділянки

Трускавець

Майбутній Модрицький сільзавод отримає дві додаткові ділянки для розміщення свердловин з видобування соляного розсолу.

Про це повідомила пресслужба департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА.

Трускавецька міськрада, згідно з рішенням сесії від 4 квітня цього року, замовила звіт про стратегічну екологічну оцінку та зміни у детальний план території з метою розміщення підприємства з виробництва харчової солі "Екстра" ТОВ "Укрінвестсистем" в селі Модричі Трускавецької ОТГ Дрогобицького району.

У проєкті опрацьована територія площею 15 га, а зміни вносяться щодо виділення двох ділянок площею по 0,25 га кожна, які вилучаються з лісового фонду, для розміщення свердловин та споруд, необхідних для видобування соляного розсолу. 

Загалом територія включає три теперішні ділянки проєктованого виробничого комплексу, з яких, на ділянці площею 2,6 га передбачається розміщення будівель і споруд головного виробничого майданчика, а на решті – розміщення супутніх будівель і споруд пов’язаних зі зберіганням та очищенням соляного розсолу.

Громадські слухання відбудуться 17 червня.

Нагадаємо, 4 квітня на позачерговій сесії Трускавецької міської ради депутати прийняли рішення збудувати у селі Модричі сільзавод "Екстра". Потужність заводу мала становити 100 тисяч тонн солі в рік.

Додаамо, Дрогобицька солеварня через дефіцит солі в Україні, спричинений закриттям одного з найбільших підприємств України та Європи – "Артемсіль", збільшує обсяги виробництва до 50 тонн на місяць.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.