Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

візуалізація

city-adm.lviv.ua

Вівторок, 7 червня 2022, 14:48

У Львові обрали переможця із будівництва центру соціальних інновацій УГКЦ

візуалізація

У місті обрали переможця архітектурного конкурсу на кращу пропозицію Центру соціальних інновацій на вул. І.Франка, 58.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

У Львові провели Всеукраїнський відкритий архітектурний бліцконкурс на кращу проєктну пропозицію із реконструкції нежитлової будівлі на вул. Івана Франка, 58 у Центр соціальних інновацій Львівської Провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористи) УГКЦ, який оголосили ще у грудні 2021 року. 

Переможцем конкурсу обрали проєкт авторського колективу: Валентин Шароватов, Ольга Криворучко, Анастасія Нікуліна, Данило Галанджій, Марія Гасюк, Анастасія Гапанович, Юрій Криворучко, м. Львів.

Друге місце посів проєкт авторського колективу: Андрій Лесюк, Михайло Когут, Ігор Когут, Катерина Іващук, Марія Школьник, Софія Школяр, Нестор Шевченко, Назар Лупиніс, Олена Вітюк, Сергій Ділай, Софія Довбуш / Guess Line Architects, м. Львів.

Третє місце зайняв проєкт авторського колективу: Євген Лучик, Юрій Глобчак, Анна Жулин, Юрій Мельота, Денис Васільєв / Globarch group, м. Львів.

"Завданням для архітекторів було запропонувати проєктну пропозицію реконструкції двох нежитлових споруд, що належать до території монастиря. Одна із них є історичною будівлею, проте не має охоронного статусу та знаходиться в незадовільному стані. В іншій – діє школа, що несе важливу соціальну функцію, але сильно обмежена у просторі" – наголосив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

У Центрі соціальних інновацій передбачається розміщення центру для дітей з розладами аутичного спектра, приміщень психологічної допомоги та психологічного супроводу, підтримки батьків та дітей, а також просторів, що використовуватимуться для зустрічей молодіжних спільнот. 

 Додамо, рішення провести архітектурний конкурс виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв ще 19 листопада 2021 року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.