Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

блокпости

Середа, 15 червня 2022, 13:16

На Львівщині демонтують недіючі блокпости

блокпости

У області проведуть демонтаж недіючих блокпостів на дорогах.

Про це повідомляє Буський медіа портал.

Станом на 14 червня Львівська ОВА доручила головам територіальних громад провести демонтаж конструкцій недіючих блокпостів на дорогах та в межах смуги відведення доріг та встановити всі демонтовані дорожні знаки на дорогах місцевого значення.

"Обласною військовою адміністрацією визначено перелік офіційних блокпостів, які діють на автомобільних дорогах загального користування Львівщини. Проте на дорогах та в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення залишились конструкції недіючих блокпостів без відповідних дорожніх та розпізнавальних знаків, що створює аварійно небезпечні ситуації" – йдеться у повідомленні.

Саме тому для забезпечення безпеки дорожнього руху в  області розпочнуть демонтаж недіючих блокпостів.

Нагадаємо, станом на 10 березня на території Львівської області встановили 544 блокпостів, однак потім їхню кількість зменшили. У середині березні в Україні налічувалося 1,5 тисячі блокпостів.

Раніше в Україні створили офіційний перелік блокпостів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.