Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Навроцького, 8

google.com.ua

Понеділок, 20 червня 2022, 12:13

Козицький дозволив передати приміщення Укрпошти львівській фірмі

вул. Навроцького, 8

ТОВ "Земельні активи" отримає ділянку Укрпошти на вул. Навроцького, 8 та змінить її цільове призначення.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького № 147/0/5-22 від 16 червня 2022 року.

Максим Козицький розпорядився забрати земельну ділянку на вул. В. Навроцького, 8 в Укрпошти, змінити її цільове призначення та передати приватній компанії ТОВ "Земельні активи".

"Припинити АТ "Укрпошта" право постійного користування земельною ділянкою площею 0,4296 га для розміщення та експлуатації будівель та споруд об’єктів поштового зв’язку, що розташована за адресою: м. Львів, вул. В. Навроцького, 8.

Надати ТОВ "Земельні активи" дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки площею 0,4296 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: м. Львів, вул. Навроцького, 8" – йдеться у розпорядженні.

Наразі ТОВ "Земельні активи" має подати розроблений та погоджений в установленому порядку проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки на затвердження обласній державній адміністрації.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Земельні активи" зареєстроване з вересня 2020 року у Львові, займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур, овочів і баштанних культур, насінням олійних культур. Власниками фірми є мешканка села Нове Село Жовківського району Оксана Варяниця та львів'янин Тарас Пукаляк.

Оксані Варяниці також належать львівські фірми "Офісні активи" та "Складські активи". Тарас Пукаляк є фізичною особою-підприємцем, що займається діяльністю рекламних агентств.

Додамо, на початку цього року ще одна львівська фірма отримала ділянку Укрпошти на вул. Любінській, де планує збудувати торгово-офісний центр.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.