Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Офісу підтримки родин військовослужбовців

mil.in.ua

Прес-реліз,   Четвер, 7 липня 2022, 10:14

Де отримати безкоштовний адвокатський супровід для звернення у суд

Офісу підтримки родин військовослужбовців

Адвокатський супровід надають юристи Офісу підтримки родин військовослужбовців у Львові.

Адвокатський супровід на усіх етапах для рідних зниклих безвісти військових, а це фахова консультація, підготовка заяви, звернення у суд та представлення інтересів, безкоштовно надають юристи Офісу підтримки родин військовослужбовців при Львівській обласній військовій адміністрації.

Це можливість для родин військових не витрачати кошти на послуги приватних адвокатів, а отримати допомогу безкоштовно.

В Офісі наголошують – кожен випадок, з яким звертаються рідні безвісти зниклих військовослужбовців, є індивідуальним та потребує різного алгоритму вирішення проблеми. Тому спочатку надається первинна юридична консультація і визначається подальший план дій.

Щодня у будні з 10.00 до 18.00 год в Офісі підтримки родин військових (м. Львів, вул. Коперника, 17) працюють представники Ради адвокатів Львівщини. Усі послуги сім’ям військовослужбовців надаються безоплатно. Також консультацію юриста можна отримати за телефоном гарячої лінії Офісу підтримки родин військовослужбовців 068 260 68 15.

Щоб бути в курсі важливих подій – підписуйтеся на телеграм Офісу підтримки родин військовослужбовців t.me/ofprv.

Нагадаємо, що на території Львівської області працює Офіс підтримки родин військовослужбовців, який забезпечує прямий зв'язок з військовими та їх родинами, наданням їм усієї необхідної допомоги. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.