Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

П'ятниця, 8 липня 2022, 19:13

Садовий має альтернативний план водозабезпечення Львова

Андрій Садовий

Міський голова Андрій Садовий стверджує, що альтернативний план водозабезпечення Львова розробили ще торік.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що знає, як забезпечити місто водою у випадку надзвичайної ситуації, а над іншими проблемами забезпечення життєдіяльності Львова в умовах війни виконавча влада  планомірно працює. 

Про це він повідомив сьогодні у Фейсбуці.

"Щодо води, слава Богу, ми маємо розуміння що і як робити", – зазначив Садовий. 

Перед тим Садовий розповів, що альтернативний план забезпечення Львова водою почали розробляти ще за пів року до війни. 

"Я вже згадував кейс, коли три ракети вдарили у три підстанції, і ми тоді в аварійному плані включили альтернативну подачу енергії для живлення системи водопостачання, яку ми почали вибудовувати ще за пів року за війни. Якби цього не було, то Львів був би без води", – розповів міський голова Львова.  

Садовий повідомив, що влада міста працює над іншими проблемами забезпечення життєдіяльності Львова під час надзвичайних ситуацій. 

"Всі варіанти опрацьовуємо, робимо це системно та планомірно", – запевнив він.  

Садовий деталізував, що йдеться не лише про загрозу атак на ТЕЦ 1 та ТЕЦ 2, електропідстанції, медицину, соціальний захист, управління містом, обігрів людей, але й про теоретичну загрозу хімічної чи ядерної атаки, а також про пряме вторгнення. 

"Хто знає, що тим нелюдам може в голову стрельнути?", – підсумував він.  

Нагадаємо, що депутати Львівської міської ради закликали Садового спільно розробити план забезпечення альтернативних варіантів життєзабезпечення Львова в умовах війни

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.