Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Самбір

Вівторок, 12 липня 2022, 15:40

Козицький відремонтує вулиці у Самборі

Самбір

Львівська ОВА виділила понад 11 мільйонів гривень на ремонт вулиць у Самборі.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького № 122/22 від 7 липня 2022 року.

Максим Козицький розпорядився затвердити перелік виконання робіт на дорогах та вулицях Самбірської ОТГ у 2022 році.

"З метою організації і здійснення заходів з належного утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Львівської області у 2022 році на період дії воєнного стану наказую затвердити перелік виконання аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Самбірської міської територіальної громади Самбірського району Львівської області у 2022 році" – йдеться у розпорядженні.

Зокрема, цьогоріч Львівська ОВА передбачила 11 122 586 грн на експлуатаційне утримання 16 ділянок 9 вулиць у Самборі. Усі роботи виконувалиме ТзОВ "Шляховик".

Нагадаємо, раніше Львівська ОВА замовила нагляд за ремонтом доріг в області під час воєнного стану вартістю майже 145 тис. грн, а також виділила понад 3 млн грн на ремонт вулиць у Новояворівську, Бориславі та Трускавці.  

Крім цього, у 2022 році на ремонт доріг у Львівській області передбачили понад 20 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.