Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівська ОДА

П'ятниця, 29 липня 2022, 12:15

Львівська ОВА погасила військові державні облігації на 200 мільйонів

Львівська ОДА

В обласний бюджет надійшло 200 мільйонів гривень від погашення військових облігацій.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Львівська ОВА отримала 3,3 мільйона гривень відсотків за погашення військових державних облігацій на 200 мільйонів гривень, які придбали наприкінці травня для підтримки обороноздатності держави. 

Термін погашення облігацій – 27 липня. Відтак, вказана сума та 3,3 мільйона гривень відсотків надійшли 28 липня на рахунки обласного бюджету.

"У травні мали перевиконання планових завдань обласного бюджету за доходами. За додаткові кошти, які з’явилися, придбали військові облігації внутрішньої державної позики, щоб у такий спосіб допомогти нашим оборонцям в умовах повномасштабної війни та наблизити нашу перемогу" – повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, 24 травня Львівська ОВА придбала військові державні облігації на 200 мільйонів гривень для підтримки обороноздатності держави. 

Військові облігації – це інвестиційний інструмент підтримки державного бюджету, доступний для громадян, бізнесу та іноземних інвесторів.

Кошти від облігацій, залучені в державний бюджет України, використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану – соціальні та оборонні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.