Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Четвер, 18 серпня 2022, 14:15

Садова ліквідація народних домів у Львові тимчасово зависла

Львівська міськрада

Депутатська комісія вирішила доопрацювати рішення про ліквідацію народних домів Львівської ОТГ та хору "Гомін".

Про це повідомила депутатка Львівської міської ради Юлія Хомчин на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 18 серпня, депутатська комісія з питань культури вирішила зняти з порядку денного ухвали про "Про розвиток мережі народних домів Львівської міської територіальної громади" та "Про розвиток концертних організацій Львівської міської територіальної громади", якими планують ліквідувати хор "Гомін" та народні доми Львівської ОТГ.

"У порядку денному сьогоднішньої сесії є два проєкти ухвал, які передбачають реорганізацію інституцій культури Львова. Мова іде про мережу народних домів у Львові, бібліотеки, об'єднання муніципального хору "Гомін" та Львівського органного залу. Очевидно, що війна стосується усіх і кожного, є викликом для багатьох інституцій культури, їхнього розвитку та ефективної діяльності, функціонування. Очевидною та зрозумілою є й потреба оптимізації бюджетних видатків і не лише в культурі, потреба нових інституційних та галузевих стратегій" – заявила Хомчин.

За її словами, комісія культуури Львівської міськради вирішила зняти ці питання з порядку денного та доопрацювати через спротив колективів цих закладів.

"Керівники інституцій культури, яких стосується ця реорганізація, а також команди цих установ не розуміють логіки цього процесу" – додала Юлія Хомчин.

Зазначимо, що управління культури Львівської міськради підготувало проєкти ухвал, якими планують ліквідувати всі 5 народних домів Львівської ОТГ та приєднати їх до Палацу культури імені Гната Хоткевича та ліквідувати львівський муніципальний хор "Гомін", приєднавши його до Львівського академічного будинку органної та камерної музики.

Колективи всіх народних домів та хор "Гомін" виступили проти цих рішень та заявили, що управління культури раптово вирішило їх ліквідувати та не повідомило про це навіть керівників цих закладів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.