Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Сихів

Четвер, 1 вересня 2022, 12:10

Цієї зими вулиці Сихова посипатимуть піскосумішшю за 730 тисяч гривень

Сихів

Сихівська РА замовила піскосуміш за 733 тисячі гривень у львівської підприємниці.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на придбання піску з домішками (піщано-соляної суміші), який переможець тендеру має поставити до 1 жовтня 2022 року.

Аукціон стартував 15 серпня, участь у ньому взяли підприємниця Ольга Керда та ТОВ "Зіо-Спорт", які запропонували за товар 733 880 грн й 734 000 грн відповідно. Переможницею обрали Ольгу Керду, а очікувана вартість послуг становила 800 500 грн.

Як йдеться у закупівлі, до жовтня цього року переможець тендеру має поставити Сихівській РА 140 куб.м піскосуміші із вмістом солі не менше 20% для використання у зимовий період.

У документі також зазначено, що сіль та пісок, з яких буде виготовлятись піскосоляна суміш, повинні бути якісними та відповідати стандартам і нормам, що діють в Україні.

За даними аналітичної системи YouControl, львів'янка Ольга Керда зареєстрована як фізична особа-підприємець з 2019 року у Львові, займається гуртовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Нагадаємо, у травні 2018 року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від використання піскосуміші. У влади міста вимагали: для посипання вулиць використовувати лише чисту сіль або знайти нешкідливі для взуття і лап тварин реагенти; на пішохідній частині використовувати лише механізоване прибирання; використовувати дрібні камінці, що вмерзають в сніг і створюють надійне зчеплення з підошвами взуття. 

У зв'язку з цим у Галицькому районі Львова застосовувавали нові реагенти, пішуфіт і кальцій хлорид.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.