Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

НУ "Львівська політехніка"

П'ятниця, 30 вересня 2022, 14:20

Львівська політехніка отримає мозаїку з вулиці Просвіти

НУ "Львівська політехніка"

Депутати прийняли рішення про передачу мозаїки з вул. Просвіти для НУ "Львівська політехніка".

Вчора, 29 вересня, на сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про безоплатну передачу мозаїки НУ "Львівська політехніка".

"За" проголосували 43 депутати.

Йдеться про безоплатну передачу НУ "Львівська політехніка" 70 кв.м мозаїки, отриманої при капітальному ремонті вул. Просвіти. Цю мозаїку університет використає для облаштування центральної частини території біля свого головного корпусу.

"Львівському комунальному підприємству "Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району" передати безоплатно Національному університету "Львівська політехніка" 70 кв. м мозаїки, отриманої при капітальному ремонті вул. Просвіти, для проведення робіт з благоустрою центральної частини території біля головного корпусу НУ "Львівська політехніка" зі сторони вул. Професорської" – йдеться у проєкті ухвали.

Додамо, ще у жовтні 2019 року у місті зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити демонтаж бруківки. За словами автора, громада міста Львова обурена неодноразовими випадками демонтажу та вивезення історичної бруківки.

Зокрема, у березні 2019 року активіст знайшов львівську бруківку на смітнику, яку викинули на мулових полях ЛКП "Львівводоканал". 
Натомість грудні 2017 року у міськраді заявили, що у Львові обліковують всю демонтовану з доріг бруківку.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.