Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львівська залізниця

Понеділок, 10 жовтня 2022, 13:15

На Львівщині електрички курсують з затримками

Львівська залізниця

В області затримуються приміські поїзди через знеструмлення контактної мережі.

Про це повідомляє Укрзалізниця на своїй сторінці у Фейсбуці.

Станом на 12:00 год приміські поїзди на території Львівської області курсують  затримками у зв’язку зі знеструмленням контактної мережі.

"Укрзалізниця оперативно реагує на підвищений пасажирський попит із Запоріжжя та призначає додатковий поїзд №272 Запоріжжя – Київ. Крім того, додано 10 вагонів до поїзда №750 Запоріжжя – Київ – Івано-Франківськ.

Приміські поїзди на Львівщині, у Конотопському регіоні та на Харківщині рухаються із затримками у зв’язку зі знеструмленням контактної мережі" – наголосили в Укрзалізниці.

Зазначимо, станом на 11:00 год по території Львівської області російські окупанти випустили 15 ракет. На Львівщині зафіксували удари по об‘єктах енергетичної інфраструктури.

На Львівщині зафіксували перебої з електропостачанням, водою та інтернетом. Через відсутність електроенергії тимчасово призупинено роботу міських ТЕЦ та знеструмлена частина Львова.

Загалом окупанти випустили по території України понад 80 ракет.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.