Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

земельна ділянка

Четвер, 20 жовтня 2022, 16:12

На Львівщині продали майже тисячу земельних паїв

земельна ділянка

Середня вартість 1 га землі в області становить близько 70,32 тисячі гривень.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Починаючи з 1 липня 2021 року, на території Львівської області в рамках ринку землі було укладено 3031 правочин на 2,79 тис. га, з яких 1,29 тис. га – це площі проданих 996 земельних паїв.

Як пояснила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман, середня вартість гектара на Львівщині становить близько 70,32 тис. грн.

"Що стосується саме колишніх підмораторних земель, то в області з 1 липня попереднього року продано 996 паїв, загальною площею 1,29 тис. га, з них з моменту повномасштабної війни - понад 541 га. При чому середня вартість 1 гектару паю становить 70,32 тис. грн – найвищий після Київщини показник по Україні" – зазначила Тетяна Гетьман.

Регіони з найактивнішим ринком землі під час війни (за кількістю угод та площею паїв щодо яких зареєстровані правочини купівлі-продажу): Харківщина (26,25 тис. га), Дніпропетровщина (15,14 тис. га) та Херсонщина (14,42 тис. га).

Додамо, з 1 липня 2021 року в Україні стартував продаж землі сільськогосподарського призначення. До 2024 року купувати землю можуть тільки фізичні особи-українці з обмеженням в 100 гектарів.

Закон про ринок землі забороняє купувати землю іноземцям. Питання продажу землі особам без українського громадянства та іноземцям вирішуватиметься тільки на загальнонаціональному референдумі.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.