Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ОСББ

Середа, 9 листопада 2022, 15:29

У Львові понад 60 ОСББ придбали генератори

ОСББ

61 ОСББ міста придбало генератори різної потужності та працюють над запасами палива до них.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Станом на сьогодні 61 ОСББ вже придбало генератори різної потужності та працюють над запасами палива до них.

Наразі два ОСББ вже подали документи на компенсацію 50% вартості придбаних генераторів у межах міської програми, яку прийняли минулого тижня.

Як пояснила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, голови ОСББ просять внести зміни у цю програму, зокрема у частині потужностей приладів. Зараз програма передбачає номінальну потужність генераторів від 3 кВт, натомість ОСББ просять зменшити її хоча б до 2 кВт.

"Щотижня спілкуємося із головами ОСББ, управляючими компаніями, представниками ЖБК, аби тримати ситуацію під контролем. Усі програми, що приймаємо у Львові, ми спочатку проговорюємо із представниками будинків, а потім перевіряємо, чи дійсно вони працюють" – наголосила Ірина Маруняк.

Крім цього, ДСНС наголошує, що зберігати паливо до генераторів у підвалах житлових будинків не можна. Краще у гаражі когось із мешканців будинку й в металевих, а не пластикових, каністрах.

Нагадаємо, 4 листопада виконком Львівської міськради затвердив програму часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для ОСББ під час опалювального сезону.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.