Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ремонт доріг на Львівщині

Середа, 23 листопада 2022, 11:46

Міст на Стрийщині відремонтують за вісім мільйонів гривень

ремонт доріг на Львівщині

Львівська ОВА замовила ремонт моста у селі Крушельниця за 8,1 мільйона гривень в ТОВ "Онур".

Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації провів тендер у системі ProZorro на капітальний ремонт мосту автомобільної дороги Східниця – Верхнє Синьовидне (с. Крушельниця), яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартував 4 листопада, участь у ньому взяла лише одна компанія – ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл", яка погодилася відремонтувати міст за 8 191 800 грн. Її й обрали переможцем.

Зазначимо, орієнтовна вартість закупівлі становила 8 232 294 грн.

 

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має здійснити капітальний ремонт мосту на ділянці км 12+730 – км 12+870 автомобільної дороги Східниця – Верхнє Синьовидне у селі Крушельниця Стрийського району (колишній Сколівський район).

У перелік робіт входять: земляні роботи, берегові опори, фарбування та захист бетонних поверхонь, влаштування захисного покриття та кріплень колектора, влаштування дорожньої розмітки.

За даними порталу YouControl, фірма "Онур Конструкціон Інтернешнл" зареєстрована з 2004 року у Києві, займається будівництвом доріг і автострад. Її власниками є громадяни Туреччини Онур та Іхcан Ченінджевізи й львів'янин Олег Фаріон. Розмір статутного капіталу підприємства становить 2 165 870,86 грн. 

Олег Фаріон є керівником двох турецьких будфірм: ТОВ "Емт Ерімтан Мюшавірлік Тааххют Тіджарет А. Ш." (зареєстрована у Львові в 2017 році) та ТОВ "Європавер Україна" (зареєстрована у Львові в жовтні 2019 року). Також він керує ПП "Глорія" (смт. Брюховичі), що займається обслуговуванням напоями, та належить мешканці Брюхович Олені Караахметоглу.

Компанія "Онур" є підрядником багатьох ремонтних робіт із будівництва доріг на Львівщині. 

Нагадаємо, у Львівській ОВА через введення воєнного стану вирішили не проводити цього року ремонт вул. Промислової у Червонограді, хоча вже була готова проєктно-кошторисна документація та був проведений тендер.

Крім цього, станом на початок жовтня шість доріг у Дрогобицькій ОТГ, балансоутримувачем яких є Львівська ОВА, перебувають у критичному стані.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.