Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

гінекологія на Русових

Фб Кузика

Четвер, 24 листопада 2022, 14:31

У Львові депутати вирішили не ліквідовувати гінекологію на Русових

гінекологія на Русових

Депутатська комісія прийняла рішення не ліквідовувати гінекологічне відділення на вул. Русових, 4.

Про це повідомив депутат Львівської міськради від ЄС Євген Кузик на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 23 листопада, комісія охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради прийняла рішення не ліквідовувати гінекологічне відділення на вул. Русових, 4 у Львові та не переносити медзаклад у інше приміщення.

"Насправді, відділення знаходиться у хорошому стані: палати з ремонтом, оновлені санвузли, світлі стіни. Лише на п’ятому поверсі, який практично не використовується, на стелі видні сліди від "потьоків". Також, в укритті (не у приміщенні, де знаходитимуться пацієнтки) трішки протікає труба.

Ми розуміємо – це ще не лікарня з ідеальним ремонтом, але, враховуючи реалії сьогодення – це дуже комфортний та затишний куточок для пацієнтів.
Звичайно, відділення потребує ще немалих капіталовкладень для встановлення вентиляційної системи в укритті і т.д., але основне – це те, що колектив має бажання розвиватися, продовжувати працювати та заробляти і ми маємо їх вислухати та надати таку можливість, а не закривати чи когось кудись переміщувати" – написав Кузик.

Він додав, що начальниця ТМО №3 Леся Кобецька пообіцяла депутатам скасувати свій наказ про ліквідацію цього закладу.

"Стосовно фінансової частини – вирішили спільно шукати позабюджетні кошти, щоб закрити нагальні питання: встановлення додаткового генератора (в установі є генератор потужністю 4 кВт), створення проєктно-кошторисної документації даху та проведення мінімального "косметичного ремонту" в тих місцях, де це є вкрай необхідним" – наголосив Євген Кузик.

Нагадаємо, раніше КНП "Львівське клінічне територіальне медичне об'єднання акушерства та гінекології" видало наказ ліквідувати гінекологічне відділення на вул. Русових, 4 у Львові та вивільнити звільнені приміщення будівлі. Колектив лікарні виступив проти ліквідації.

А 22 листопада начальниця ТМО №3 Леся Кобецька зупинила дію свого наказу "усною вказівкою".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.