Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Четвер, 1 грудня 2022, 15:40

Садовий купує 5 генераторів для наглядачів за літніми майданчиками

Андрій Садовий

КП "Адміністративно-технічне управління" замовило 5 німецьких дизельних генераторів за 650 тисяч гривень.  

Комунальне підприємство "Адміністративно-технічне управління" оголосило тендер у системі ProZorro на придбання німецьких дизельних генераторів, які переможець тендеру має поставити до 16 грудня 2022 року.

Аукціон стартує 2 грудня, а очікувана вартість послуг становить 650 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру мав поставити комунальному підприємству п'ять дизельних генераторів 8,5 Квт Walter Stahl Pr 8500d.

Вимоги щодо генераторів: 1 розетка на 380 В, 2 розетки на 220 В, вихід на 12 В, вольтметр; запуск двигуна за допомогою електростартера; наявність коліс для перевезення; 3 фази (220 В/380 В); вага комплекту – 6,5 кг; країна-виробник – Німеччина. 

Все обладнання має бути укомплектоване інструкцією або керівництвом до використання. Гарантійний термін повинен складати не менше, ніж 12 місяців, а генератори мають бути новими.

Не приймаються до розгляду пропозиції учасників на товар, виготовлений у РФ чи Білорусі, або ж чи ввезені з території цих країн.

Нагадаємо, на початку листопада КП "Адміністративно-технічне управління" замовило 100 планшетів за 824 тисяч гривень.

КП "Адміністративно-технічне управління" займається наглядом за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та громадянами вимог про рекламу, благоустрій, екологічним станом.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.