Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

війна з Росією

Фб Генштабу ЗСУ

П'ятниця, 2 грудня 2022, 15:53

В Україні військовослужбовцям дозволили відпустки під час дії воєнного стану

війна з Росією

Верховна Рада ухвалила законопроєкт щодо надання військовослужбовцям відпусток під час дії воєнного стану.

Про це повідомив народний депутат від голосу Ярослав Железняк у Telegram.

Вчора, 1 грудня, Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8081 щодо надання військовослужбовцям відпусток під час дії воєнного стану.

"За" проголосували 260 народних депутатів.  

Закон передбачає, що в особливий період під час дії воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватися частина щорічної основної відпустки, а також відпустка за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення.

Кожна із зазначених відпусток може бути надана тривалістю не більш як 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець.

Частина щорічної основної відпустки може бути надана один раз протягом календарного року за умови одночасної відсутності не більше 30% загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу.

Нагадаємо, 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України, тоді ж в Україні ввели воєнний стан, який продовжили до 19 лютого 2023 року.

Також у жовтні Верховна Рада скасувала призов на строкову військову службу під час дії воєнного стану в Україні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.