Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Вівторок, 27 грудня 2022, 09:40

На Львівщині за добу прийняли понад 50 переселенців

Львів

Вчора евакуаційними поїздами до області прибули 52 переселенців.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

За останню добу до Львівської області двома евакуаційними поїздами прибули 52 вимушених переселенців.

"Двома евакуаційними потягами з областей, де тривають активні бойові дії, на Львівщину прибули 52 людини. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 500 осіб" – написав Козицький.

За його словами, пункти пропуску на виїзд у Львівській області перетнули 14 тисяч 890 людей. Натомість повернулися – 21 тисяча 377 осіб, з них українців – 20 тисяч 590.

Також за добу в області поліція опрацювала 1300 звернень про підозрілих людей чи об‘єкти. 

Зазначимо, станом на 5 грудня на території Львівської області офіційно зареєстрували 257 тисяч внутрішньо переміщених українців, проте, як заявив Козицький, реальна кількість переселенців, які проживають на території області більша приблизно удвічі через те, що багато людей поселилися у приватному секторі і не реєструвалися як ВПО.

Нагадаємо, на підтримку переселенців у Львівській області передбачили 78 мільйонів гривень. ГО та установам Львівщини виплачують 30 гривень за розміщення переселенців впродовж одного дня.

Станом на кінець червня, з початку повномасштабного вторгнення РФ понад 12 мільйонів українців стали вимушеними переселенцями.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.