Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Інститут міста

Четвер, 19 січня 2023, 16:15

Інститут міста отримає п'ять генераторів від фірми Спецзапчасть

Інститут міста

КУ Інститут міста замовило п'ять генераторів за 288 тисячу гривень у фірми з Києва.

Комунальне підприємство Інститут міста провело тендер у системі ProZorro на придбання генераторів, які переможець тендеру має поставити до 31 грудня 2022 року.

Аукціон стартував наприкінці грудня 2022 року, участь у ньому взяли ТзОВ "Торгова Компанія "Спецзапчасть", ТОВ "Ювента Групп" та ТОВ "ТВК Укрпромпостач". Переможцем обрали ТзОВ "Торгова Компанія "Спецзапчасть" з пропозицією у 288 000 грн, а очікувана вартість послуг становила 291 671 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру мав поставити комунальному підприємству п'ять генераторів.

Вимоги щодо генераторів: максимальна потужність – 220 В: 8 кВт; час безперервної роботи – 15 год; тип запуску – ручний стартер, електростарт, автозапуск, вага – 88 кг.

Монтаж та встановлення генераторів здійснюється коштом переможця тендеру та включені у закупівлю. Не приймаються до розгляду пропозиції учасників на товар, виготовлений у РФ чи Білорусі, або ж чи ввезені з території цих країн.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Торгова Компанія "Спецзапчасть" з 2009 року зареєстроване у Києві, займається оптовою торгівлею іншими машинами й устаткованням. Власниками компанії є мешканці міста Василівка Запорізької області Роман та Володимер Лисенки.

Додамо, що 1 березня 2022 року виконавчий комітет визначив Інститут міста уповноваженим органом від Львівської міської ради на отримання коштів для придбання товарів, робіт, послуг та дозволив самостійно ними розпоряджатися. 

Однак Інститут міста відмовився надавати відповіді на запит про свою діяльність на час дії воєнного стану.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.