Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Вівторок, 17 січня 2023, 15:25

Садовий хце демонтувати 900 львівських вивісок за майже 700 тисяч пеньонзів

Андрій Садовий

КП "Адміністративно-технічне управління" замовило за 689 тисяч гривень демонтаж вивісок з фасадів будинків у Львові.

Комунальне підприємство "Адміністративно-технічне управління" оголосило тендер у системі ProZorro на послуги з демонтажу малих архітектурних форм (вивісок), які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартує 19 січня, а очікувана вартість послуг становить 689 166 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має демонтувати до кінця цього року у місті 900 вивісок на фасадах будівель чи огорожах та 500 метрів світлового оформлення фасадів будинків.

Послуги з демонтажу вивісок охоплюють:

- попередній огляд малих архітектурних форм (вивіски), що підлягають виведенню з експлуатації;

- обрання оптимальної технології для надання послуг;

- забезпечення, наскільки це можливо, збереження цілісності об'єктів, що демонтуються, не допускаючи знищення об'єктів;

- демонтаж малих архітектурних форм (вивіски) й завантаження для транспортування до майданчика тимчасового зберігання/складу;

- розвантаження демонтованих малих архітектурних форм (вивіски) або їх окремих конструктивних елементів на майданчиках тимчасового зберігання/складах.

Також переможець тендеру повинен за можливості використовувати обладнання та матеріали, які не спричиняють шкоди довкіллю.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року у місті планували витратити на демонтаж рекламних вивісок 4,1 млн грн, однак тендер скасували, бо на нього не подався жоден учасник.

Додамо, раніше Варіанти дослідили світ вивісок львівських крамничок, кафе, ресторанів і перукарень у статті "Львів вивісковий". 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.