Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська залізниця

Понеділок, 30 січня 2023, 15:53

Фірма з Вінниці поставить Львівській залізниці генератори за майже чотири мільйони гривень

Львівська залізниця

Львівська залізниця замовила 48 генераторів за 3,8 мільйона гривень у фірми з Вінниці.

Регіональна філія "Львівська залізниця" АТ "Українська залізниця" провела тендер у системі ProZorro на придбання генераторів, які переможець тендеру має поставити до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартував 6 січня, участь у ньому взяли дві компанії: ПП "Нафтіма" та ТзОВ "Інженерна компанія "Мідгард", які запропонували залізниці поставити генератори за 3 686 000 грн й 3 888 580 грн відповідно. Переможцем обрали ТзОВ "Інженерна компанія "Мідгард", а очікувана вартість послуг становила 3 888 720 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру мав поставити Львівській залізниці 48 генераторів, з них 34 генератори мають мати потужність у 5 кВт, а 14 – 7,5 кВт. 

Генератори повинні бути виготовленими не раніше 2022 року. Гарантійний термін експлуатації генераторів повинен становити не менше, ніж 24 місяці з дня введення в експлуатацію, а зберігання – не менше, ніж 12 місяців з дня постачання.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Інженерна компанія "Мідгард" зареєстроване з грудня 2021 року у Вінниці, займається неспеціалізованою гуртовою торгівлею. Власником компанії є мешканець Вінниці Олександр Демешко. 

Нагадаємо, у грудні Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який до травня скасовує мито та ПДВ на імпорт генераторів. 

Додамо, у Держенергонагляді роз'яснили як правильно під'єднати генератор до будинку, а екологи розповіли про дозволи на викиди шкідливих речовин від генераторів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.