Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Геннадій Демченко

gp.gov.ua

Понеділок, 6 лютого 2023, 13:47

Львівську обласну прокуратуру очолив новий керівник

Геннадій Демченко

Геннадія Демченка призначили новим керівником Львівської обласної прокуратури.

Про це повідомила пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Сьогодні, 6 лютого, заступник генпрокурора та колишній очільник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко представив колективу нового керівника – Геннадія Демченка.

"В пріоритеті ефективна протидія правопорушенням у бюджетній сфері, тіньовому обігу підакцизних товарів, зловживанням у сфері митного контролю, екологічній сфері, а також боротьба із корупцією. Особлива увага має бути зосереджена на розслідуванні кримінальних правопорушень, пов’язаних із повномасштабним вторгненням РФ на територію України, зокрема злочинів проти основ нацбезпеки" – зазначив Антон Войтенко.

Зазначимо, Геннадій Демченко працює в органах прокуратури з червня 1995 року, з них понад 22 роки на керівних посадах. До призначення обіймав посаду начальника управління підтримання державного обвинувачення в суді Офісу Генерального прокурора.

Додамо, наприкінці січня цього року Антон Войтенко, який до цього очолював Львівську обласну прокуратуру, став заступником генерального прокурора.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.