Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Дейнека

drohobych-rda.gov.ua

П'ятниця, 10 лютого 2023, 10:17

Дрогобицький лісгосп очолив Дейнека

Михайло Дейнека

Дрогобицьку філію лісового господарства ДП "Ліси України" очолив Михайло Анатолійович Дейнека.

Про це повідомляє Дрогобицька районна державна адміністрація на своїй сторінці у Фейсбуці.

З 6 лютого Дрогобицьку філію лісового господарства ДП "Ліси України" очолив Михайло Дейнека, який до цього працював у Стрийському лісгоспі.

Як заявив Михайло Дейнека, у межах реформи лісової галузі замість 24 міжрегіональних управлінь лісового та мисливського господарства сформували 9 регіональних офісів. Львівська область разом з Івано-Франківською та Закарпатською увійшли до "Карпатського лісового офісу" з центром у місті Ужгород. Дрогобицька філія ЛГДП "Ліси України" не є окремою юридичною особою, однак податки надходитимуть до місцевих бюджетів.

За його словами, мешканці Дрогобиччини можуть отримувати у лісовому господарстві ті ж послуги, за якими зверталися раніше.

Нагадаємо, в Україні у межах лісової реформи створили "Карпатський лісовий офіс", який об’єднує закарпатські, львівські та івано-франківські лісництва.

Директором "Карпатського лісового офісу" призначили Володимира Бедзяна, директора ДП "Коростенське лісомисливське господарство" Житомирського обласного управління.

З 19 січня розпочало роботу новостворене Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства, яке очолив Анатолій Дейнека. 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.