Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівщина

Вівторок, 14 березня 2023, 16:01

На Львівщині зафіксували найбільше вакансій для робітників та службовців

Львівщина

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становить 10493 гривні.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості. 

Станом на 1 березня цього року у Львівській обласній службі зайнятості актуальними залишалися 4020 вільних робочих місць і вакантних посад.

"Як і на початку лютого, найбільше пропозицій працевлаштування – 65% – для робітників, 27% – для службовців, і тільки 8% – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки. Четвертина всіх вакансій зосереджена на підприємствах переробної промисловості, де середня заробітна плата – 11337 грн" – наголосив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, на другому місці за кількістю вакансій (13,6%) опинилися заклади гуртової та роздрібної торгівлі, а також ремонту автотранспортних засобів. Працедавці цієї галузі готові в середньому платити потенційним працівникам 9190 грн.

Замикають трійку лідерів тих, у кого найбільша кадрова потреба, транспортні підприємства, складське господарство, а також установи, що ведуть поштову та кур’єрську діяльність. Їхні вакансії склали 11,1%, а пропонований середній заробіток – 10314 грн.

Найвищу середню винагороду за працю – 14650 грн – в області задекларували фірми і компанії, що відносяться до сільського, лісового та рибного господарства. На 1177 грн менше, тобто 13473 грн, пропонували в майбутнім співробітникам підприємства, що займаються водопостачанням, каналізацією та поводженням з відходами.

Третю сходинку за величиною середньої зарплати посіли компанії галузі постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де рівень оплати праці – 12512 грн.

Середній розмір пропонованого заробітку у вакансіях, що були неукомплектованими станом на 1 березня цього року, становив 10493 грн, що в 1,6 раза більше за встановлений законодавством мінімум у 6700 грн.

Додамо, станом на початок січня в області зареєстрували 5,1 тисячі безробітних, 56% з них мають вищу освіту.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.